Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

vandaa, 21.2.2008 -
Dobrý den paní Axmanová,děkuji Vám za odpověď.Pomohlo mi to. Na miminko i mateřskou dovolenou jsem se těšila, ale máte pravdu, že jsem to ted více brala jako povinnost a starání o domácnost mě nenaplňovalo.Ještě bych se Vás ráda zeptala, jak vidíte vztah mezi mnou a mým manželem, máme krásnou zdravou holčičku, ale někdy mi příjde , že nás vzájemné soužití ubíjí, že se stále bavíme jen o práci, penězích, kariéře místo toho, abychom žili a radovali se.Měla bych zájem i osobní konzuklataci, ale teď se kvůli malé do prahy nedostanu.Jak by to ještě šlo?Děkuji moc V.


Dobrý den, jestli dobře rozumím, jako byste jen máloco s mužem sdíleli, jako by ve Vašem vztahu bylo jen málo legrace a uvolnění, pohody. Jako byste se například poznali v práci, zamilovali v práci, a tak založili rodinu, ale pro ni neměli dostatečně funkční náplň...Na rozboru spolu můžeme pracovat přes skype (nebo icq), cena je stejná jako u osobní konzultace. Kvůli termínu a doplnění údajů se mi prosím ozvěte na mail...LA


vandaa, 18.2.2008 -
Vážená paní Axmanová, mam nyni mimnko a mela jsem komplikovane tehotenstvi,moc jsem se nehybala a pak jsem se starale jen o malou a nyni si prijdu dost unavena a pocituji brneni a pnuti u prstu na leve noze, coz je pry od bederni patere.dost me to trapi, protoze bych potrebovala byt zdrava a plna sili, abych se mohla starat o domacnost a malou. nemam cas behat po doktorech.co mam pro to udelat?moc dekuji za radu.


Dobrý den, běhání po doktorech někdy může spoustu času ušetřit. Z mého pohledu, kromě návštěvy lékaře, svému zdraví prospějete, když připustíte, že leccos v domácnosti nejlépe funguje v pravidelném rytmu a bez zbytečných inovací, že není ostuda, mít doma pořádek, a že tvůrčí potenciál můžete využít i pro zkrášlení dětství svého potomka. Že mezi povinnostmi a radostmi nemusí být tlustá čára. Přeji vám oběma pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku