Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

vesyvesyvesy, 19.3.2008 -
Ještě bych se ráda zeptala na jednu otázku - má můj vztah s mužem ... budoucnost? Máme téměř dvouleté dítě a v poslední době nám to vůbec neklape :-( , myslím, že ani astrologicky se k sobě vůbec nehodíme.. Má cenu tento vztah udržovat? Děkuji moc za odpověd. V.


Dobrý den, domnívám se, že jste mu přestala dávat najevo obdiv, radost ze vztahu s ním. On se nejspíš první přestal snažit, protože "už má své", ale u Vás to dál předpokládá. A tak zatímco on vyhlíží Vás, Vy zas už vyhlížíte prince na bílém koni...Má cenu připomenout si, co vás k sobě přitáhlo, protože jste stejní jako tenkrát, kdy se Vám líbilo, jak jde tvrdohlavě za svým a jemu, jak jste nevšední a svá...LA


vesyvesyvesy, 19.3.2008 -
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budeme mít s kamarádkou ... opět někdy v budoucnu takový vztah, jaký jsme měly doposud, než jsme se "rozkmotřily".. :-( , nebo už je vše ztracené...? Moc mě to trápí.. Případně prosím o radu, co udělat pro nápravu tohoto přátelství (pokud se dá ještě něco dělat...). Děkuji moc. V.


Dobrý den, jestli jste jí svou lehkomyslností ublížila, je na Vás, napravit to nebo se alespoň pokusit. Vaše kamarádství za to stojí (protože nevím, co přesně, kdy a proč se mezi vámi stalo, rozbor v poradně stejně nedělám, nemám lepší radu)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku