Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

yovonnda, 6.9.2015 -
Vážená paní astroložko, mohla bych Vás poprosit o podrobnější rozbor Černé Luny, prý znamená v horoskopu muže něco jiného než v horoskopu ženy? Dále by mě zajímal popis aspektů: konjunkce Slunce ženy s ČL muže a obráceně, je-li rozdíl. A potom ještě konjunkce dvou ČL (1°23’) obecně a konjunkce Slunce s Jižním uzlem (0°00’) a ČL (1°09’) v Panně a 11 domě v nativním horoskopu ženy a pak význam celé této konjunkce v synastrii. Předem Vám moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, když to úplně zjednoduším, je ČL (apogeum) místem v horoskopu spojeným se sebevědomím člověka, resp. jeho nedostatkem. Z toho může povstat opravdu leccos, co život zkomplikuje, ztíží. Má se to podobně s ČL, jako když děcko říká: tam nejdu, tam je tma - bojí se. Je třeba najít vypínač a rozsvítit nebo prostě otevřít dveře a vpustit světlo, pak je rozhodování snazší, vědomější. Tak jak jsou muži a ženy rozdílní, stojí v mnoha ohledech jejich sebevědomí na jiných základech.
Tam, kde jsou v konjunkci ČL jednoho se Sluncem druhého z partnerů, je Slunce tím vypínačem nebo přímo proudem světla. Při dobré vůli velmi pomáhá.
Dračí ocas je spojen se zkušenostmi, ze kterých vycházíme při vstupu do nových na Dračí hlavě. Výklad si můžete odvodit, nicméně nezapomeňte, že dobrou odpovědí je až celkový/celostní rozbor každého horoskopu. Víc k tomu nebudu psát, přeji pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku