Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

zmatenka, 28.12.2008 -
Vážená paní Ljubo. Delší čas mám potíže ve všem možném a začínám zcela postrádat chuť do života. Vyvrcholilo to nečekaným a nechutným rozchodem s přítelem teď před Vánoci. Náhodou jsem narazila na informaci, že mi (asi) tranzituje Saturn přes 12.dům (asi do října) a teď dokonce i přes Slunce (asi do konce ledna). O astrologii vím málo, ale mám o tom mnoho knih, něco jsem vyhledala na internetu a musím říct, že co jsem se kde dočetla, sedí.
Za tu dobu, co tam Saturn mám, jsem měla problémy snad ve všech životních oblastech.
Chci se zeptat, jestli je alespoň naděje, že po odchodu Saturna z mého Slunce a po té, jak se bude blížit jeho konec jeho "pobytu" v mém 12 domě, že by se mohly potíže uvolňovat. Nebo to bude vše stále tak problematické až do toho října?
Děkuji moc za odpověď.


Dobrý den, nabízí se představa, že jste tak dlouho měla sebe sama za autoritu, až se z Vašeho života vytratila pokora, a na to teď doplácíte? Saturn prochází 12. domem už podruhé ve Vašem životě. Prvním "výukovým" obdobím jste prošla už jako dítě v období IX/77 - IX/80. Ať jste tehdy prožívala cokoliv, zůstalo ve Vašem nitru asi hodně nepochopení a odmítání významů.
Ptáte se, kdy TO skončí, jenže z XII. domu přes Ascendent vstupuje Saturn vždy do prvního domu, kde člověka vede k samostatnosti a zodpovědnosti alespoň za sebe sama, přitom k dispozici budete mít možnosti tentokrát okleštěné o chyby z uplynulého saturnského cyklu.
Doporučuji celostní rozbor kvůli pochopení souvislostí a objektivnějšímu rozhodování, co dál...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku