Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Archiv Žena-in poradny

[dadulka26], 3.4.2008 -
Vážená paní astroložko,chtěla bych se vás zeptat, zda se s přítelem k sobě hodíme,jaký by mohl být problém ve vztahu, vím,že se naše znamení příliš nehodí, zatím se mi zdá vztah celkem vyvážený, v čem by mohl nastat problém, děkuji velice, dále mám zdravotní problémy - srůstání střev5 operací a doktoři si se mnou neví rady, poradíte mi čím bych mohla riziko další operace minimalizovat?? trpělivě čekám na odpověď, protože vím,že toho máte příliš,přeji krásný sluníčkový den.

Dobrý den, nehledejte budoucí nesnáze, spíše se snažte o váš vztah pečovat, nedovolit, aby zevšedněl. Samo postavení Sluncí není určující pro kvalitu vztahu. Vaše zdravotní potíže možná souvisí s potřebou výlučnosti: jestliže se pohybujete v nepříliš vnímavém prostředí, pak zvláštní nemoc Vás staví na zvláštní místo, kde nemůžete být přehlédnuta. Myslím to v dobrém a nijak Vás nekritizuji. Mělo by se Vám podařit zapojit se do všedního života Vašich blízkých, být vědomou součástí jejich dnů a přijmout i jejich starosti a radosti za své. To by mělo mít dobrý vliv na rovnováhu v těle, na Vaše zdraví. (Tohle odpovídá základnímu čtení - možná jste dnes vnitřně už jinde, nevím bez nalezení souvislostí, bez rozboru)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku