Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

Elie23, 29.4.2015 -
Dobrý deň, prosím prepáčte. Úprimne by som chcela poprosiť len o to, či v budúcnosti bude vzťah pokračovať. Ďakujem veľmi pekne.

Dobrý den, nezlobte se, nevím. Přeji Vám všechno dobré ... LA


Elie23, 20.4.2015 -
Dobrý večer, prosím o radu, čo môžem urobiť na obnovu vzťahu ...? Budeme ešte v budúcnosti spolu, prosím? Mám len čakať kým sa mi ozve sám, na správy neodpovedá. Alebo mám stretnúť niekoho iného, rada by som dala radšej vzťah so Slavomírom do poriadku. Ďakujem pekne.


Dobrý den, je to půl roku, co šlo o jiné dva muže. Poradna je na Vás krátká, opravdu doporučuji osobní konzultaci, můžeme hovořit třeba po skypu. Přeji všechno dobré...LA


Elie23, 10.10.2014 -
Dobrý večer, prosím Vás budem mať - ... v budúcnosti dlhodobejší vzťah s ..., teraz to nie je dobre, ...je zenaty, ja nechcem byt len milenkou, ale mam ho rada, on asi nevie čo má robiť. Prosím Vás má v mojom živote nejakú úlohu ... ako možný partner. ďakujem veľmi pekne. ...


Dobrý den, domnívám se, že s oběma muži byste v každodenním soužití brzy viděla víc záporů než kladů, pečovala byste sice o každého jinak, ale o oba víc, než by dávali oni Vám. To, co může být samozřejmostí po více letech společného života, by nemělo být na jeho počátku.
Takhle to vypadá bez souvislostí, doporučuji ještě osobní konzultaci. Přeji Vám všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku