Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Gargamelka, 4.9.2008 -
Dobrý den, do naší firmy nastoupil kolega, chtěla bych se zeptat jestli se mu líbím a jestli do budoucna by z toho mohlo být něco více. Děkuji za odpověď, přeji hezký den.


Dobrý den, před dvěma týdny jste psala, že jste zamilovala, ale to byl někdo jiný...Tady to vypadá na velkou pohodu, ve které nijak zvlášť nejiskří, takže není jasné, jestli někdy nějaká jiskra přeskočí, jestli něco vzplane. A při Vaší malé trpělivosti...nevím...LA


Gargamelka, 13.8.2008 -
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Zamilovala jsem se do jednoho kamaráda. Mohu se zeptat jak to vidí on náš vztah? Děkuji za odpověď.
Přeji hezký den.


Dobrý den, mohu napsat leda k vašim vzájemným vazbám - jako by vás k sobě přitahovalo, čím jste kdo ublížení, je to určitě příjemné utěšování, pochopení a povzbuzení, ale nevím, co byste si počali za časů pohody - leda ji pokazili a pak se zas utěšovali - nevím, je to hodně nerovný vztah...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku