Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Jeffrey7, 9.7.2008 -
Dobrý den, již několik let řeším problém s nalezením nového zaměstnání, to staré (elektroobor) mi nevyhovuje, zároveň však nemohu nalézt správný směr - správné rozuzlení tohoto problému. Jsem duchovně zaměřený člověk, který si razí svou cestu sám, jsou u mě silné umělecké sklony (hudba + malba obrazů), jsem docela i manuálně zručný, IQ je asi také slušné..., s tou prací je to ale jako "zakleté", když už někde nastoupím, tak posléze cítím, že nejsem na správném místě. Díky za případnou radu.


Dobrý den, domnívám se, že si až příliš "dobře" umíte představit, co by Vás stál úspěch v profesi či dobrý pocit ze vztahu - jako by každá nabídka byla málo důstojná, než obětovat pro ni radost ze života (jak se domnívám, že se domníváte :-). Duchovní cesta pak je natolik založena na dobrovolnosti (než člověk začne skutečně naslouchat a snažit se podle dosaženého poznání i žít), že Vaši svobodu neohrožuje. Domnívám se, že Váš život hrou určitě má něco do sebe, jen neočekávejte seberealizaci v zaměstnání (nechcete-li lidem plést hlavy jako profesionální guru :-). Co jsem napsala, berte prosím v dobrém, v poradně to jinak nevidím...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku