Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Judyna, 28.10.2009 -
Dobrý den, děkuji za odpověď. Chtěla bych se jen ještě zeptat, zda v blízké budoucnosti potkám toho pravého partnera. Děkuji.


Dobrý den, asi dva měsíce jste v období, kdy potkat dobrého partnera a začít dobrý vztah je snadnější než dříve. To potrvá až do konce příštího kalendářního roku (také se ale snáze můžete zmýlit, nespěchejte příliš). Doporučuji celostní rozbor/osobní konzultaci...LA


Judyna, 23.10.2009 -
Dobrý den paní Axmannová, moc děkuji za vaši předcházející odpověď. Problém ohledně zaměstnání se mi i díky vaší pomoci snad podařilo vyřešit. Nyní se na Vás obracím s prosbou ohledně partnerského vztahu. Seznámila jsem se s mužem ... a nejsem si jista, zda má tento vztah budoucnost. Ze své strany cítím pochybnosti o partnerov, zda je ten pravý. Předem děkuji.


Dobrý den, bez rozboru zdá se, že máte vzájemně schopnost spíše sdílet i vytvářet negativa, než pohodu a přátelství, lásku. Možná vnímáte tohle. Pak je rozhodnutí nasnadě. Přeji všechno dobré...LA


Judyna, 17.9.2009 -
Dobrý den, obracím se na Vás opět s prosbou. Týká se zaměstnání. Mám možnost jít pracovat do hlavního města a tím změnit svůj dosavadní život. Dnes mi ale nabídla moje nadřízená vyšší post, pokud bych zůstala. Nějak se nedokážu rozhodnout. Mohla by jste mi poradit. Předem děkuji.


Dobrý den, v zimě jste se chystala do zahraničí s přáním získat zaměstnání. Teď píšete o hlavním městě - máte na mysli Prahu? At je to kterékoliv hlavní město, prověřte tu možnost než na cokoliv přistoupíte - mohlo by jít o iluzi a zklamání, nedejte na sliby bez pevné smlouvy.
Jinak ale žijete v období splnění přání, pro která maximum uděláte...LA


Judyna, 22.2.2009 -
Dobrý den, odlétám na měsíc do zahraničí. Chtěla bych se zeptat, zda cesta, ze které mám obavy, a celý pobyt proběhne bez komplikací.Zda mám šanci získat v zahraničí pracovní místo. Děkuji.


Dobrý den, buďte svá, ale nehádejte se, nedejte se zatáhnout do sporů, ani je nevyvolávejte. Práci pak můžete získat...LA


Judyna, 28.12.2008 -
Dobrý den, v únoru a březnu 2009 mě čekají státní závěrečné zkoušky. Chtěla bych vědět, zda je úspěšně zvládnu. Děkuji.


Doprý den, nespoléhejte na hvězdičky, učte se :-) . Zeptejte se mě znovu, až budete znát přesná data. Přeju spoustu pohody nejen k učení...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku