Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

LOLINKA, 17.1.2010 -
Dobrý den mám na vás prosbu ... vše začalo rokem 2008 to byl pro mě a maminku snad nejhorší rok víte tatínek bojoval se závažnou nemocí měl rakovinu a práve tom roce zemřel maminka se s toho zhroutila a mě s toho také bylo všelijak nakonec jsem se trochu ¨vzpamatovala ale myslím si že to ještě nen omo víte maminka se cítla ... osamělá a tak se se mnou přestěhovala do města ... kte poblíž byslí teta ale maminka si teď myslí že to byla chyba jejího života protože se zde necítí dobře a chce se přestěhovat zpět ... víte mám pocit že zde je vše s potížemi na vše na co se člověk podívá já s toho taky nemám dobrý pocit a také mám dost obavy jestli zde vůbec seženu nějakou práci není to zde dobré co se tohodle týče pořád se v tom našem nové bytě cítí jak na návštěvě ke všemu s toho všeho zhubla má 40 kg je to děs co si o tom myslíte vy díky za odpověďe mějte se hezky zdraví vás


Dobrý den, věřím, že máte maminku ráda, pak tedy pro sebe i pro ni hledejte kolem sebe co pěkného uvidíte, o to se s ní dělte. Nepodporujte u ní beznaděj, místo přitakávání nepohodě všedních dnů, mluvte s maminkou víc, a o hezkých věcech zejména - umíte to přece velmi dobře. Nebručte nade vším. A domnívám se, že by Vám dokonce prospělo studium astrologie. Podívejte se např. na http://www.rezonance.cz/skola/skola.htm - je to nejlepší škola u nás. Dalkové studium můžete začít kdykoliv.
Přeji optimismus, přeji pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku