Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


























MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

Madlen, 26.11.2009 -
Dobry den, chtela bych Vas pozadat o Vas nazor. Mam pritele cizince, Pritel zije v USA a chtel by, abych se za nim prestehovala. Je to hodne daleko a tak mam ruzne obavy a nevim, zda jsou opravnene. :-)
Dekuji mnohokrat.


Dobrý den, je třeba udělat partnerský rozbor. Takhle se jen domnívám, že jste si blízcí hlavně podobným záběrem v tom, co je třeba řešit, podobnými problémy, ale nevidím přirozený prostor pro radosti na společné cestě.
Vaše horoskopy by bylo třeba přesadit do místa uvažovaného soužití, a projít v souvislostech i s dřívějšími vztahy, resp. rozchody, projít možnosti do budoucna...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku