Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

Ottawa, 1.7.2010 -
Dobry den pani Ljubo. Jsme spolu 5 let. Seznamili jsme se pres astroseznamku. V soucasne dobe zijeme v .... Manzel ma pracovni povoleni na 2 roky. Ja jsem bez prace, takze penez je malo. Dlouho jsem touzila jeste po jednom diteti. Ted se zda, ze jsem v patem tydnu, ale manzel mi dnes rekl, ze si mysli, ze je na to uz stary a ze to jednou nezvladne a bude muset odejit z rodiny. Co ted? Jit na potrat a byt do smrti nestastna, a nebo pocitat s tim, ze me manzel jednou muze opustit? Trvalo mi dlouho nez jsem ho nasla a po mem prvnim nevydarenem manzelstvi jsem stastna...ale stres se u neho projevuje dost neocekavane. Dekuji za radu. L.


Dobrý den, nedomnívám se, že manžel "vyhrožuje" ukončením vašeho vztahu, spíš nechce ztratit schopnost a možnost dobrovolně a dobře se o své blízké postarat, a je v tom k Vám upřímný. Neumím bez souvislostí vašich dosavadních životů, neumím bez rozboru vyčíst víc. I s tím by ale konečné rozhodnutí bylo na Vás, na Vaší životem nabyté moudrosti - nevyhýbejte se jí. Přeji ze srdce všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku