Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

Patricie, 22.2.2008 -
Milá paní Ljubo,
můžete mi říct, jestli je v mém horoskopu T-kvadratura (nevím, jestli jich může být i více?) a jestli je pevná nebo pohyblivá? Děkuji.


Dobrý den, tak leda s odřenýma ušima, protože Jupiter vůči Saturnu je za hranicí kvadratury(6st.). Je tam ale pěkný tzv. Duchovní trojúhelník VE,MA trigon NE sextil ME,PL sextil VE,MA (přitom sextil je aspekt ilustrující produktivitu, trigon souvisí s pochopením a harmonií)...LA


Patricie, 20.2.2008 -
Co se podle hvězd v současné době odehrává v mém manželství? ... Děkuji za odpověď.


Dobrý den, ráda Vám odpovím při placeném partnerském rozboru - komunikovat můžeme přes skype...LA


Patricie, 20.2.2008 -
Hezký den, paní Ljubo,
prosím Vás, souvisí můj lunární uzel v Blížencích s ASC v Blížencích mého kamaráda ... a možná i můj lunární uzel ve Střelci s jeho descendentem? Děkuji.


Dobrý den, zapomeňte na uzly, dokud nebudete umět pracovat se základními prvky horoskopu. Vaše horoskopy jsou provázány silně, ale úplně jiným způsobem. Mars kamaráda je téměř 3 stupně od DH Vaší Nativity, a dokonce i v jiném Znamení. ...LA


Patricie, 12.2.2008 -
Hezký den, paní Ljubo,
jsem narozena ve znamení Lva, přesto mi vrtá v hlavě myšlenka, zda pro kompletní pochopení své osoby bych neměla také přihlížet k vlastnostem znamení Vodnáře-zjistila jsem, že v poslední době si právě jeho vlastnosti uvědomuji více než ty lví. Co vy na to?
Děkuji Vám za odpověď.


Astrolozka na to, že byste si měla koupit knihu Astrologie a sebepoznání od Taťány Husek Goese (nakl. Argo) - prospěje Vám - mnohé se dozvíte.
Ve Znamení Vodnáře je nejen Luna Vašeho horoskopu, ale je tam i všechno, co o sobě víte v důsledku toho, že žijete mezi lidmi, ve společnosti. To Vám brání vidět sebe jen svýma očima...LA


Patricie, 11.2.2008 -
Dobrý den, paní Ljubo,
můžete mi, prosím, říct, ve kterém domě se v mém horoskopu právě pohybuje planeta Saturn a jak dlouho tam setrvá? Děkuji.


Dobrý den,jestli je správné zadání času, které uvádíte, vstoupil Saturn v současnosti poprvé 23.10.07, 17.2.08 se z něj vrátí do prvního domu. Do druhého domu vstoupí 13.7.08. Poprvé z něj do třítího vysoupí 29.10.09, ale v r. 2010 se ještě vrátí, aby druhý dům opustil definitivně 21.7.2010 (Uvažuji Placidovy domy, které sama používám. V jiných systémech domů budou data jiná.)...LA


Patricie, 4.2.2008 -
Prosím, pomozte mi upřesnit tyto údaje: Měsíc v 6. nebo v 7. domě, Saturn v 7. nebo v 8. domě, Mars a Venuše v 11. nebo ve 12. domě. Děkuji.


Dobrý den, v běžně používaných domech Luna bude vždy v 6.domě, Saturn v 7., Mars s Venuší v jedenáctém nebo 12., podle použitých domů. Pak máme ještě domy nodální (spojené s životním úkolem), kde je Venuše a Mars v 1. domě, Luna v 8. a Saturn v 9.domě horoskopu.
Různé domy horoskopu mohou buď odpovídat na různé typy otázek nebo souvisí s vnímáním osobnosti člověka astrologem, tedy respektují jeho místo v časoprostoru.
Sama pro výklad běžně používám domy Placidovy, které (domnívám se) nejlépe ukazují možnosti průchodu zkušenostmi na životní cestě (tam je Mars s Venuší Vašeho horoskopu na konci jedenáctého domu)...LA


Patricie, 4.2.2008 -
Před 2 lety jsem byla u astrologa a ten mi k mému překvapení spočítal ascendent v Rakovi-udělal chybu ve výpočtu? Když si nechávám spočítat horoskop na internetu, vždy mi vychází ASC ve Lvu.


Dobrý den, jak to mám vědět, proč udělal chybu, která je evidentní (při Vámi zadaných údajích)? Do Lva vstupuje ten den a na tom místě AS ve 2:11...LA


Patricie, 4.2.2008 -
Dobrý den, ráda bych věděla, proč u výpočtu horoskopu zmiňujete kromě ascendentu, MC a dalších důležitých údajů také dům 2., 3., 11. a 12. Proč právě tyto domy? Děkuji Vám za odpověď.


Dobrý den, důležité jsou všechny domy horoskopu. Zapsán je Ascendent=1.dům, pak 2. a 3., které jsou protilehlé 8. a 9. domu (stejné stupně, ale protilehlá Znamení), následuje Immum Coeli=4.dům a jemu protilehý Medium Coeli=10.dům, pak 11. a 12. - jim protilehlé jsou 5. a 6. a končíme na Descendentu (protilehlý Ascendentu)=7.dům
Pro laika krkolomné, ale také to není laikovi určeno...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku