Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

akinom, 16.6.2009 -
Dobrý den,děkuji za odpověď a zdravím Vás:-)To není otázka, ale vzkaz pro Vás...


Dobrý den, co jste napsala teď, mělo být v prvním dotazu. V poradně je třeba kromě stručnosti i co nejpřesnější zadání dotazu.
Starší muž je pro Vás trvalou autoritou, něco jako pokračování otce nebo někoho jiného z rodiny? Vaším úkolem v životě je naučit se vedle takového člověka být sama sebou bez toho, abyste od něj utíkala. U mladšího jde o totéž, jen je to tím těžší, že je uzavřený do sebe, resp. jen máloco dává najevo, co by neměl pod kontrolou? Doporučuji celostní rozbor, prospěje Vám. Když si uvědomíte, proč právě tihle jsou Vašimi muži, můžete být jednomu z nich i respektovanou partnerkou. Přeji všechno dobré...LA


akinom, 15.6.2009 -
Zdravím Vás a moc prosím o odpověď. Narodila jsem se ..., moc prosím co ke mně opravdu cítí osoba narozena ..., nevím čas narození, a osoba narozena dne ... před polednem v .... (Myslím tím zda lásku,nenávist, kamarádství, pomstu...něco co je u každé osoby nejsilnější). Předem moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, tímhle se nezabývám. Mohu Vám leda napsat, že se většinou úplně zbytečně bojíte chovat přirozeně , že není v lidských silách, pohlídat si úplně všechno, a že čas od času je třeba také věřit, nejen rozumovat...(Pokud nezůstanete alespoň u tohoto druhého nicku, nebudu Vám dál v poradně odpovídat.) Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku