Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

an555111, 18.4.2014 -
Hezký, Dobrý den. MOhu se zeptat jestli se mi jednou splní můj sen ohledně práce a mého vysněného titulu? Zkrátka jestli budu jednou úspěšná? A také jestli se mi hlavně povede maturita, která začíná ... Moc děkuji.


Dobrý den, zadarmo to nebude. Jste chytrá, nápaditá, a hlavně hodně svá - je to prostě zkouška. Jestli cítíte nějakou mezeru ve vědomostech, ještě otázky projděte. Domnívám se, že trémistka nejste - výsledky jsou na Vás a měly by být dobré...LA


an555111, 25.3.2014 -
Dobrý den, prosím můžete se mě podívat, asi před měsícem, mi jedna paní astroložka předpověděla, že si svou lásku doslova "vybojuji", mohu se zeptat co je na tom pravdy? A také mohla by jste se podívat, jestli už znám svého budoucího partnera? Předem mnhokrát děkuji za odpověd. Ještě jednou díky.


Dobrý den, co v poradně mohu napsat, to znáte už z minulých odpovědí. Přeji všechno dobré...LA


an555111, 2.3.2014 -
Dobrý den, v první řadě bych Vám chtěla poděkovat za odpovědi, které jste mi napsala. Již jsem psala nějaké otázky o určitém muži. Mohu se ještě jednou tedy prosím zeptat jestli nás svede osud (klidně i za delší časové období) ještě někdy dohromay? Děkuji za odpověd a přeji krásnou neděli.


Dobrý den, nevím nic nového, než jsem vám už napsala. Přeju všechno dobré...LA


an555111, 19.1.2014 -
Děkuji mnohokrát za odpověd, mohu mít ještě jeden dotaz? Mohla by jste se podívat jestli mi to klapne s mužem narozeným ... Nebo jestli mezi nami alespoň něco bude. Předem děkuji za zodpovězení dotazu.


V horoskopech je jiskření, fyzická přitažlivost, ale nic víc nad to, co bych mohla brát jako předpoklad pro dobrý dlouhodobý vztah. Můžeme spolu udělat partnerský rozbor (třeba po skypu), řekl by nám víc, zejména v návaznosti na minulé vztahy. Přeji všechno dobré...LA


an555111, 18.1.2014 -
Dobrý den, mohu poprosit na zodpovězení otazky? Potkám letos nebo v blízké nějakou novou lásku, nebo vztah? Sice teď na vztah nemam ani pomyšlení ale citové nabídky mam. A ještě jesli můžu poprosit, letos maturuji, tak jestli se mi maturita povede. Předem moc děkuji za odpověd a přeji hezký zbytek dne.


Dobrý den, lásce i maturitě jsou dveře otevřené, stačí je sama nezabouchnout. Nebojte se špatného hodnocení, když jste schopna dobře se připravit. A nezkoušejte muže, co všechno vydrží, klidně buďte milá a příjemná. Přeji Vám pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku