Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

angelina, 26.8.2008 -
Dobrý den, v květnu jsem na Vás měla dotaz ohledně zaměstnání. Práci asistentky jsem nakonec musela odmítnout, protože byla časově náročná. Od té doby se mi zatím nedaří sehnat práci. Chci se Vás zeptat, jestli se mi rýsuje nějaká práce do konce října, kdy mi končí mateřská dovolená. Děkuji předem za odpověď.


Dobrý den, v poradně rozbory prostě nedělám, a to ani na pokračování...LA


angelina, 31.7.2008 -
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má můj vztah s mužem ... slibnou budoucnost. Děkuji za odpověď.


Dobrý den, na první pohled se nabízí možnost dobré spolupráce, dobré komunikace a výměny informací, zdá se mi tu být nabídka vzájemného pochopení a pomoci - pro dospělé lidi to může být základem i dobrého partnerského vztahu...LA


angelina, 3.6.2008 -
Dobý večer, maturitu jsem zvládla (sice nejsem premiant, ale tak to bylo už od dětství) a jsem moc šťastná. I díky Vám, protože jste mě podpořila. Do budoucna určitě využiji Vašich služeb.Děkuji moc. S pozdravem krásného dne

...


angelina, 30.5.2008 -
Dobrý den, maturuju z češtiny, cizího jazyka, ekonomiky a účetnictví. Nejsem trémista ani smolař, přesto mám trochu obavy. V mém věku si toho už moc nepamatuju :-) Podívala byste se prosím, jestli bude tohle datum pro mě příznivé? Děkuji a přeji krásný den.


Dobrý den, jestli jste se už naučila sebeovládání a soustředění, pak běžně vítězí Vaše schopnost dotáhnout do konce, do čeho se pustíte. Ve Vašem věku nemáte nárok na slábnutí paměti :-) .
Horoskop pro den maturity Vám žádné klacky pod nohy nehází, bude záležet jen na Vás. Přeji úspěch...LA


angelina, 25.5.2008 -
Dobrý den, dálkově studuji a za týden zakončím studium maturitou. Dostala jsem nabídku na místo asistentky marketingového oddělení. Pravdou je, že mě marketing ve škole nebavil. Chtěla bych Vás poprosit o radu, jestli mám pro tuto pozici předpoklady, nebo se mám poohlédnout jinde, např. v oblasti personalistiky nebo administrativy. Předem děkuji za odpověď.


Dobrý den, domnívám se, že rozmanitost práce asistentky by Vám po zapracování mohla opravdu vyhovovat. Chce to jen trochu trpělivosti a sebeovládání (to Vás ale čeká všude)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku