Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

bell03, 30.7.2008 -
Dobrý den, prosím o radu. Od března mám přítele. Mám ho hodně ráda, ale v předchozích vztazích jsem se dost zklamala.Nevím, zda tomuto vztahu věřit, jestli má budoucnost. Přítel moc neprojevuje své city, a když jsme spolu trávili týdenní dovolenou, chtěl, aby jsem odjela se svým synem o dva dny dřív, protože je prý dlouho sám a týdense mnou a mým synem byla na něj dlouhá doba. Nevím, jak si to vysvětlit a dost mě to znejistělo.On má také syna z prvního manželství, se kterým tráví hodně času. Zdůvodnil to tak, že má na syna málo času a ty dva dny by chtěl trávit s ním.To chápu, jen nevím, jestli mu věřit.Jestli mě má rád. A ptát se ho, jak to se mnou myslí, zatím nechci.Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, domnívám se, že je opravdu možné, aby se po několika dnech intenzivního spoluprožívání cítil unavený, protože Vás není málo, a jemu asi moc prostoru k vlastnímu projevu nezbylo...Dobro může být nejen konáno, ale i pácháno :-) . Do budoucna se pokuste být méně aktivní, a může to být dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku