Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

bleskofka, 24.5.2009 -
Já vím, že nelákate a už vůbec nevěštíte a tak jistě tušíte, že se nemůžu nezeptat, zda do těch velmi "přejících" vztahových záležitostí zapadají i jeho data narození?
s(mějte) se
VH

Dobrý den, co jsem napsala 18.5., platí stále...LA


bleskofka, 22.5.2009 -
..to zní sice lákavě, paní Ljubo, jenže mne zajímal jen On, žádní jiní chlapi mě teď už vůůůbec neberou...raději se vrhnu na resty v práci..
Přeji hodně trpělivosti s námi se všemi

Dobrý den, nelákám Vás, odpověděla jsem na dotaz. Je na Vás, co se svými možnostmi uděláte :-) ...Mějte se moc hezky...LA


bleskofka, 21.5.2009 -
Dobrý den paní Ljubo, pokud Vám přišel můj dotaz nátlakový, tak mě to mrzí, určitě to nebyl můj záměr. Každopádně se včera hnuly ledy s "partnerem" - pro mě zrovna nelichotivě, ale už aspoň vím, kde je zakopaný pes - jiná baba. Sice je s ní prý nešťastný, mě si váží, záleží mu na mě a kdesicosi, ale je s jinou, že?..
Mějte se krásně a děkuji


Dobrý den, přesto nezapomeňte, že měsíc od 6.6. je pro Vás velmi "přející" ve vztahových záležitostech...LA


bleskofka, 18.5.2009 -
Dobrý den pani Axmannová. Asi před měsícem jsem tady v poradně měla na Vás dotaz. Možná byl špatně nebo zbytečně položen, anebo nemám nárok na odpověď, beru to-je to se mnou pořád dokola. Tak by mě alespoň zajímalo, o jakém časovém horizontu "kdy by to mohlo být zase pěkný vztah" jste mluvila, když jsem byla u Vás v říjnu na konzultaci. Možná, že opravdu jen nedokážu být trpělivá, ikdyž jsem dosud byla přesvědčená, že je to má přednost.
Děkuji za odpověď a přeji pěkný den


Dobrý den, Váš projev je zbytečně nátlakový - tady se nic nezměnilo...Zeptala jste se ale "včas" - 6.6. a další měsíc budete mít doslova umetenou cestičku k tomu, abyste v mezilidských vztazích dala dopořádku, co je třeba, případně vstoupila do nového (v budoucnu partnerského) vztahu...LA


bleskofka, 13.10.2008 -
Dobry den,
netusim jak dlouhy interval je mezi polozenou otazkou (8.10.) a Vasi odpovedi. Proto si opet dovolim vyslovit svoji prosbu, ohedne meho vztahu. Je muz ... ten, se kterym me poji spolecny zivot v budoucnu, ikdyz to na to momentalne mezi nami nevypada? dekuji moc za odpoved a za zmatky s otazkami se omlouvam;)


Dobrý den, nemusíte se omlouvat, stačí, když se vrátíte ke svému nicku Vera 1. Tam jsem Vám psala už před rokem názor k muži, na kterého se teď ptáte. Doporučuji partnerský rozbor, do poradny víc nemám...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku