Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

eukamint, 6.8.2008 -
Dobrý den, chci se zeptat na partnerský vztah. S býv. přítelem jsme se několikrát rozešli, až to skončilo mým odstěhováním od něj. Bývalý přítel se ale pořád snaží, abych se opět vrátila. Mám z toho již strach, neboť se bojím, že se vše vrátí do starých kolejí. Děkuji za odpověď.


Dobrý den, Slunce je jedním z deseti planetárních symbolů horoskopu. Kozoroh Sluncem, ale Ascendentem Lev, naproti na Descendentu, kde jsou "ti druzí" je nezávislý Vodnář,atd...Všechny planety, až na Venuši - Vaši vodnářskou Vílu, jsou ve spodní části horoskopu, kde ukazují potřebu být vždy perfektně připravena a nedopustit jiná překvapení než ta, která uchystáte sama.
Domnívám se, že Váš partner původně v mnohém odpovídal představě prince na bílém koni - Vy byste měla projít paměť, v čem by mohl být Váš podíl na změně k horšímu až nesnesitelnému...Domnívám se, že jste doma jakoby někým jiným než ve společnosti, že pro dobrý odpočinek potřebujete specifické podmínky, kterým možná těžko rozumět...Jestli nad návratem uvažujete, doporučuji partnerský rozbor...LA

Zpět do Poradny

GG
Astroložka

Propagujte i svojí stránku