Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

ivonka, 30.7.2015 -
Dobrý den :-) děkuji moc za odpověď!
Chtěla bych už konečně vztah ale po škole tedy hodlám odjet do zahraniční ale ještě mám zhruba rok do maturity :-)
Mohla bych se zeptat ještě prosim Vás ...psala jsem do pražské agentury ohledně focení a napsali mě a mám tam přijet. Jedná se o finanční nabídku. Co myslíte mám tam jet a zkusit to? :-)


Děkuji moc předem :-)


Dobrý den,jak jsem psala, kde zaberete, má se Vám dařit. Domnívám se, že je dobré zjistit si maximum o agentuře, která Vás pozvala, o její solidnosti. A jinak, pokud vím, focení je dost dřina, jestli má mít úspěch. Rozhodněte se sama a správně. Přeji všechno dobré...LA


ivonka, 27.7.2015 -
Dobrý den, jsem narozena ...
Chci se zeptat kdy mě čeká nový partner a vztah? Byla jsem dost dlouho s ... vztah nechce i když vím že ho mam ráda, myslím že by to nebyl asi nejlepší vztah. Děkuji :-)


Dobrý den, začíná Vám období, ve kterém se Vám bude dařit všude, kde se budete snažit, kde budete důsledná a cílevědomá. Postupně vás tak budou brát i druzí lidé. Někde v průběhu roku se mezi nimi sblížíte s někým, kdo Vás bude opravdu dobře vnímat, bude stát o dlouhodobý vztah. Nebojte se života...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku