Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

janette, 10.6.2013 -
Dobry den ctel bych vas poprosit jak to vypada do konce roku semnou ja a manzelka porad zasime zasky sportku a nejak nam to stesti nedarí , ma to cenu porad sazet? tak se vas ptam jestli ja nebo moje manželka budeme mit štestí , děkuji moc .


Dobrý den, domnívám se, že sázení a riskování je Vám blízké celý život, ale nic dobrého Vám nepřineslo, ani nepřinese. Nespoléhejte na štěstí, to se k vám přidá až jako třešnička na dort, který si upečete sami. Ze srdce přeji všechno dobré...LA
LA


janette, 9.6.2013 -
Dobrý den ráda bych věděla jak to u mně vypadá do konce roku mam 7 detí tak vas prosim jak natom budu finačně a zdravy moc dekuji.


Dobrý den, roční horoskop ukazuje nutnost přizpůsobit se požadavkům toho, kdo o penězích pro vás rozhoduje - je tu možnost, že všechno dopadne k Vaší spokojenosti. Povinnostem se nevyhýbejte, ani je nijak neobcházejte. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku