Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

lucied, 19.6.2011 -
Dobrý den.
Obracím se na Vás o radu s dotazem, který asi každý den neslyšíte. Loňský rok mi osud přivál do cesty hned dva muže. Bohužel ve stejnou dobu. Rozhodování bylo dlouhé a bolelo všechny. Nakonec jsem se rozhodla pro .... Druhého..., který bydlí ve stejném městě, kde studuju a pracuju, jsem nepotkala od té doby celých 8 měsíců. Až ted, na konci května mi ho někdo zase vrátil do cesty. Nechci to zdlouhavě popisovat, ale věřte mi, že to náhodné setkání vypadalo jako nahrané:)
Můj dotaz je proto jasný - rozhodla jsem se dobře či špatně? Kterého...?
Moc Vám děkuji.


Dobrý den, nejspíš se zdálo, že vztah, pro který jste se rozhodla, přináší víc uvolnění, pohody a radosti bez nutnosti dělat pro to víc, než prostě Být a Prožívat. Možná obavy, že není všechno tak jednoduché, jak se původně zdálo, Vás teď přivedly k rozmělňování tehdejších důvodů pro vztah, k obavám, zda jste udělala dobře svojí volbou. Muži jsou titíž jako před osmi měsíci, i Vy jste táž. Možná je to "jen" o nechuti vnitřně dospět, uvědomit si, že o každý vztah je třeba pečovat, má-li v něm být hezky, má-li vydržet. V poradně víc nemám. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku