Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

lucik27, 12.12.2008 -
Děkuji za odpověď a souhlasím. I přesto si půjdu za svým snem, myslím, že to i pro mne bude prospěšné, spoustu věcí pochopím a naučím se. Včera jsem ještě netušila o jedné možnosti, přišla ke mě úplně náhodou, tak snad se vydaří a budu blíže svým přáním.Mějte se krásněKrásný den.

Dobrý den, co si přejete, ať se Vám splní. Přeji všechno dobré...LA


lucik27, 11.12.2008 -
Přeji krásný dena moc Vás prosím o zodpovězení otázky. Zadaří se mi v roce 2009 uspět u přijímacího řízení na obor psychologie? V květnu roku 2009 končím jednu vysokou školu a moc si přeji pokračovat. V budoucnu bych se chtěla věnovat dětské psychologii či rodinné terapii. Splní se mi sen či je to ještě běh na dlouhou trať?


Dobrý den, jakmile sama dospějete, budete prospěšná potřebným. Zatím zdá se mi, jako byste k sobě chtěla dojít přes problémy druhých?
Svůj přístup k lidem vůbec, prožíváme zhuštěně v partnerském vztahu - co jsem Vám psala minule, platí, domnívám se, i pro Vaše profesní uplatnění, resp. studium...LA


lucik27, 4.12.2008 -
Máte pravdu a úplnou, jednám buď srdcem a nebo jen rozumem, jaksi mi to nejde skloubit. Možná je to tím, že jsem delší dobu na rozcestí a nevím kam patřím, jak jít dál. Už nevěřím, že ten pravý se objeví a to je to špatné....musím změnit postoj, pracuji na tom, snažím se, ale je to na delší dobu, musím najít sama sebe. Krásný večer a děkuji za Vaše slova, slova upřímná, těch si nesmírně vážím.

Díky za pochopení a přeju pohodu...LA


lucik27, 4.12.2008 -
Krásný den přeji, děkuji za odpovězení otázky. Takže asi Vaše rada zní, do ničeho se nezaplétat, budu se snažit, ale když srdce mluví jinak...je to fakt složité, znat to zvládnu a odolám pokušeníAť se Vám daří

Dobrý den, moje rada nezní" do ničeho se nezaplétat", protože to byste se zapletla sama v sobě. Moje rada, chcete-li, zní: nezapomínat na rozum kvůli srdci ani na srdce kvůli rozumu. Naslouchat svému nitru a přemýšlet o tom, co Vám nabízí. Být pozorná dovnitř i ven. Jednat vědomě, to je celou svou bytostí. A jen proto, že s tím jste doposud nezačala, upozorňuji za Váš rozum, že tenhle vztah by nebyl k radosti. Přijde teprve...LA


lucik27, 1.12.2008 -
Dobrý den, dodávám můj čas narození a to ... Zajímá mne, zda prožiji v blízké budoucnosti milostný vztah s mužem ... Čeká mne s ním něco hezkého? Změní mi nějakým způsobem můj dosavadní život? Moc děkuji. Lucie

Dobrý den, nabízí se víc trápení než radosti...LA


lucik27, 1.12.2008 -
Dobrý den, moc Vás prosím o zodpovězení dotazu. Vznikne mezi mnou a mužem ... v blízké budoucnosti milostný vztah? Čeká mne s tímto mužem něco hezkého? Děkuji za Váš čas.


Dobrý den, v porodnici nebo na matrice zjistěte svůj čas narození a zeptejte se znovu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku