Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

milasek, 24.8.2011 -
Přeji hezký den. Chci se zeptat zda vyřeším moji tíživou finanční situaci. Práci sice mám, ale dluhy které mi vznikly díky dnes již bývalému manželovi mně hodně tíží. Děkuji.


Dobrý den, pokud zvolíte důslednost, pak díky i potenciálu Vašeho horoskopu, dáte postupně všechno dopořádku. Jen neměnit zbrkle plány, ani cíle. Přeji pohodu...LA


milasek, 4.7.2011 -
Dobrý den paní Axmannová,
chci se zeptat na můj současný vztah. Zdali má budoucnost. Mám dál bojovat a nebo jít už dál? S přítelem jsme jak na horské dráze a já začínám ztrácet víru. Prosím poraďte.


Dobrý den, domnívám se, že vždycky měl Váš přítel své dobré dny i špatné dny. Ve dnech dobrých si nejspíš rozumíte beze zbytku. Je otázkou, s čím jste do vztahu vstupovala, zdali tam nebyla představa, že z "Petra se stane Pavel". Nečekejte změnu, rozhodněte se, zda dobré dny vyváží, co Vám jindy chybí. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku