Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

sheewy, 19.4.2013 -
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký jsem ascendent - zkoušela jsem si ho spočítat na několika astro serverech, nicméně někde mi vyšlo že jsem ASC v Blížencích, a někde zase že v Raku. Tak jestli mi to můžete uvést na pravou míru, a jestli by byla možná krátká charekteristika tohoto ASC..? Děkuji mnohokrát a přeji hezký den..


Dobrý den, chyba nemusí být na serverech, stačí trocha nepozornosti při zadávání údajů pro výpočet horoskopu :-).
Když jste se narodila, byl na našem území letní čas, a to je třeba zohlednit. Například na těchto stránkách zadáváme čas platný na nultém poledníku (GMT), který je o dvě hodiny méně než u nás tehdy, když máme letní čas. Zadáte tedy 23 - 2 = 21hodin. Váš Ascendent je v Blížencích a napovídá, jak vnímáte sebe sama a jak se jevíte druhým lidem. Platí zde víceméně charakteristika podle Znamení, však také Ascendent je něco jako druhé, malé Slunce v horoskopu. Přesto samotný význam jakéhokoliv prvku v horoskopu nestačí, je to vždy jen kamínek v mozaice sebepoznání jakou je celý horoskop...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku