Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

viktorie, 21.6.2009 -
Dobrý den, jsem momentálně v rozvodovém řízení a musím se vystěhovat ze společného rodinného domu. Mám sedmiletou dceru o kterou se musím postarat sama- manžel nikdy nebyl zodpovědný k rodině a nasekal spoustu dluhů. Chci se zeptat, koupila jsem byt na hypotéku a samozřejmě mě trápí, to, zda svůj dluh budu moci řádně splácet. momentálně mám stálé zaměstnání u stavební firmy, kde ale hrozí propouštění. S tím souvisí moje nejistota. Dále pokud mohu se chci ještě zeptat, protože se s dcerou stěhuji o 40 km dál od bydliště - vesnice kde jsme doposud bydlely do města- zda dcera zvládne přechod do jiného prostředí a zda si zvykne. Je moc šikovná a nechci aby se nějak trápila. moc děkuji


Dobrý den, s dcerkou se v mnohém doplňujete a můžete vzájemně naučit, třeba Vy - mluvit tak, jak cítíte, ona zas - věřit v budoucnost, snít. Stěhování bude náročnější asi pro Vás než pro ni, která i když ještě malá, může Vám být dobrou pomocnicí.
Pokud si zvyknete na pravidelnost splátek jako na samozřejmost, mělo by na ně také dost zbývat, jen nijak neriskujte, dokud nesplatíte.
Nevím, jak dopadne firma, kde pracujete, neznám její horoskop. Práce pro Vás by ale měla být...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku