Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

vlasek, 19.6.2009 -
Paní Ljubo, děkuji Vám za brzkou reakci i za přání všeho dobrého. Hodinu narození partnera jsem v předchozím dotazu ale napsala, 13:30 ... Ovšem stejně jako jeho i moji hodinu narození naše maminky nevědí přesně, je to + - čvrt hodiny. Zkusíme se dotázat v porodnici, na matrice nám nepomohli. Opravdu jsem zapoměla na to, že už jsem se zde v poradně kdysi dotazovala! Staydím se... Nemůžu odpověď z r. 2007 najít. Nicméně partner sexuologa navštívit nechce a stále tvrdí, že se "polepší". I tak mi stál partner za to, abych s ním zůstala a vztah budovala. Ke štěstí mi ale pochopitelně chybí chlapské pomazlení a tak čas od času cítím pochyby.
Přeji Vám pohodový den. V.


Dobrý den, ptala jste se pod nickem albertka, kde jste svůj čas narození uvedla 23:15 a u přítele 13:20 (nyní 23:30 a 13:45). Pro posun os horoskopu z jednoho stupně na druhý jsou třeba nejvíce 4 časové minuty, a protože "obrázek" k dotazům si dělám jen z horoskopu, odpovídala bych třeba někomu jinému než Vám :-) ...LA


vlasek, 17.6.2009 -
Chci Vás poprosit o hvězdné rady: 1. Máme se přestěhovat do Prahy, nebo zůstat v současném městě? 2. Přítel dlouhodobě odmítá intimní styk - vylepší se stav mezi námi v intimní oblasti nebo je lepší se rozejít?


Dobrý den, ptala jste se mě už na podzim 2007 - doporučila jsem návštěvu u sexuologa. Nemohu Vám bez rozboru radit ani se stěhováním, protože jde o provázané oblasti vašeho společného života. Také jste mi teď napsala svůj čas narození o čtvrt hodiny jiný než v první registraci a čas u partnera žádný, takže ani nemohu spočítat společný horoskop (kvůli stěhování).Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku