Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Vážená paní Axmannová, obracím se na vás s prosbou, dne 30.4. 2004 se mi narodila dcera, je tedy ve znamení býka, ale ráda bych ještě věděla v jakém je ascedentu. Budu vám velmi vděčná pokud mi tuto informaci poskytnete, nevím, kde bych se to dozvěděla. Děkuji Danihelková

odpověď:
Datum, místo a čas narození, to jsou údaje nutné pro výpočet horoskopu, ve kterém má být správně vyznačen AS a další hlavní osy a domy horoskopu. Osy horoskopu projdou za 24 hodin celým Zodiakem. Doplňte údaje a ráda Vám napíšu délku Ascendentu Vaší dcerky. LA (26.5.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Dobrý den, přeji, a děkuji za vaše skvělé odpovědi, překvapila jste mě svou pohotovostí a snahou odpovědět, nečekala bych to na více méně anonymních internetových stránkách. Mám k vám další dotaz, nejsem z Prahy, ale ze Severní Moravy a chtěla bych znát svůj horoskopický rozbor podaný od správného odborníka, je možné získát jej od vás, poštou, internetem...Neznám bohužel přesnou hodinu narození, jen kolem osmé ráno. Jde to údajně zjistit z některých životních událostí, svatba, rozvod, úmrtí,...Děkuji za radu.Hašová

odpověď:
Zdravím Vás, paní Hašová
a děkuji za chválu. "Přečíst" horoskop narození není problém, ale výklady bez osobního setkání/konzultace nedělám. Rozbor horoskopu stavím na spolupráci s klientem. Je mým přáním, aby rozuměl životním souvislostem, které se postupně při rozboru vynořují, aby sám pro sebe mohl dělat závěry plynoucí z celkového pohledu na dosavadní život (a jeho jednotlivé události) tak, jak to astrologie umožňuje. Aby předjímaní budoucího mělo základ v pochopení toho, co bylo. Výhodou pohledu přes astrologii je "mapování" průběhu života, kdy je možné vrátit se aktuálním horoskopem ke každému okamžiku, který v sobě nese vlastní potenciál, vždy srovnatelný s nativitou. Kdybychom to měly zvládnout písemně, trvalo by to velmi dlouho, taky celková cena za práci byla podstatně vyšší, než při osobní konzultaci. Mějte se moc hezky. LA (23.5.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Vážená paní Axmanová, mohla bych Vás poprosit o podrobnější výklad symbolu nativity? 18.11.1952, 10.15, Rumburk.
Moc Vám děkuji za Váš čas.
Dagmar Aliňáková

odpověď:
„Symbol Nativity“ je citlivý bod horoskopu, který má vztah jak k Novu před narozením, tak k Nativitě jedince – je propojením mezi generačním zadáním, obsaženým v Novu př.nar. a potenciálem člověka, zobrazeným Nativitou. Oživení tohoto bodu přesnými tranzity je příležitostí zamyslet se nad svými úkoly, směřováním a cílem v souvislosti se stavem a děním ve společnosti (podbarveno konkrétním významem tranzitu).
Astrologická mandala (Dane Rudhyar, nakl. Půdorys 2003) ilustruje vztahy mezi všemi body Zodiaku, a tím je (jako všechny obrazy/ilustrace) inspirací pro jejich uchopení. Mimochodem, tam, kde SN otevřeného člověka neosloví, jedná se (podle mých zkušeností) většinou o nepřesný čas narození – Sabiánské symboly jsou také výbornou pomůckou při rektifikaci některých Nativit.
Posílám Vám plné znění Vašeho SN z Astrologické mandaly. (LA 20.5.04)

FÁZE 251 (Střelec 11):V LEVÉ ČÁSTI STAROBYLÉHO CHRÁMU HOŘÍ LAMPA VE TVARULIDSKÉHO TĚLA.
KM: Hodnota "návratu k tělu", obhajovaná moderními mysliteli v zájmu zachování rovnováhy s intelektualitou a objektivním vědomím.
Následující sekvence pěti symbolů nás konfrontuje s dosti tajemnými obrazy, které mohou přesto mít pro současnost velký význam. Původní formulace tohoto symbolu hovořila o “fyzickém osvícení”; to, co se zdá být v kontextu, v dnešním slova smyslu, je potřeba spoléhat se na “moudrost těla” , tak, jak je to činěno při procvičování senzitivity a při takzvané Gestalt psychoterapii (Gestalt=něm. postava, podoba, tvar). To vše se vztahuje k procesu osvobozování vědomí, které se stalo vězněm intelektuálních pojmů a jejich totálního spoléhání na kvantitativních hodnotách, objektivitě a konformitě vůči oficiálním vzorům naší kultury.
První bod 51. sekvence. zdůrazňuje důležitost SPOLÉHÁNÍ NA REAKCE ORGANISMU v okamžicích, kdy se jedinec setkává s životními překážkami.

re:
Vážená paní Axmanová, moc vám děkuji za výklad, mnohem obšírnější než jsem čekala.
Hezký den
D. Aliňáková


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Vážená paní astroložko, mám nemalý dotaz muj datum naroz. 29.3. 1973 v 8.00 hod v Kyjovské porod. Moc mě lákají taroty, numerologie a teď i astrologie, jsem k tomu předurčena, osud mě nějak stále trápí, to asi ten Saturn!!?? A druhý dotaz, máme požehnání od osudu být s partnerem 18. 9. 1973 v 6. 00 v Hranické porod. Děkuji za náhled hvězd.

odpověď:

Jestli máte správný čas narození, může pro Vás být inspirativní
Sabiánský symbol Vaší Nativity:
FÁZE 280 (Kozoroh 10):NÁMOŘNÍK KRMÍ ALBATROSA Z RUKY.
KM: Překonání strachu, a odměna, která následuje.
Člověk, který vyzařuje dokonalou neškodnost, k sobě může přivolávat ta nejdivočejší stvoření a navazovat s nimi vztah, založený na vzájemném respektu a porozumění. Každá živá bytost hraje roli v rituálu existence na světě; a v pozadí těchto specifických rolí, které příliš často od sebe jednotlivé bytosti oddělují, je společenství lásky a soucitu, spojující i ty nejrůznorodější životy.
Poslední bod 56. pětice nám přináší obraz rozšíření ideálu míru a štěstí pomocí kultury, tak, aby obsáhl všechny živé organismy této planety. Síla takové kultury neubližování a soucitu vyvolává všeobecnou DŮVĚRU.

a Sabiánský symbol VašehoTransformačního bodu:
FÁZE 341 (Ryby11): LIDÉ, KTEŘÍ SE UBÍRAJÍ PO ÚZKÉ STEZCE A HLEDAJÍ SVĚTLO.
KM: Každá individualita má v sobě schopnost pídit se za každou cenu po proniknutí do říše transcendentní reality.
Tento symbol se vztahuje ke starodávnému a věčnému symbolu Cesty Žáka. Velikost člověka spočívá v tom, že vždy může být ještě větší; a víra - hluboce zakořeněná ve vnitřní lidské přirozenosti - že splní-li nutné podmínky, nalezne “Starší Bratry” kteří již dosáhli vyšší úrovně vědomí a přenesou na něj své světlo. Cesta je vždy otevřena tomu, kdo je ryzího srdce, mentálně bdělý,ovládl své emoce a sám sebe duchovně připravil.
Symbol otevírá 69. sekvenci, a novou úroveň vědomí. Člověk neustále něco dělá a předělává. Vždy může jít kupředu, dostat se přes. Musí však udělat první krok. Někdo mu může ukázat Cestu, avšak jít už musí sám. Tak přikazuje i Zen: JÍT. (18.5.LA)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Dobry den, navstivila jsem vasi webstranku a mela bych dotaz, je-li mozno sestavit muj
osobni horoskop z datumu narozeni, mista, jmena .... Je to mozne bez i bez
osobniho kontaktu - na dalku? Pokud ano, jake informace jsou treba a kolik
by to stalo.
Dekuji. Daniela Balcarová

odpověď:
Dobrý den, bez osobní konzultace odpovídám dotazy jen sem – stručnou poznámkou. Pokud má člověk sobě a třeba svému problému porozumět a mít z toho užitek, je třeba spolupráce s astrologem, je třeba projít dosavadní život v souvislostech, v analogiích s planetárními cykly. LA (14.5.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Dobrý den! Jsem narozena 14.7.1952 Zlín,můj přítel ……..
Můžu Vás poprosit o váš názor pro náš vztah? Děkuji a pěkný den! Dana

odpověď:
Dobrý den, možná máte pocit osudovosti, velké harmonie, vzájemného doplnění – zároveň se možná obáváte velké zátěže a náročnosti vztahu i přes zjevný soulad v představách o každodenním životě. Na místě je astrologická konzultace, pořádný rozbor za přítomnosti vás obou nebo alespoň se souhlasem partnera. (LA 14.5.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:

Dobrý den paní astroložko, ráda bych se optala na můj ascendent. Narodila jsem se 7.11.1977 v Teplicích v 1.45 a jestli se k sobě hodíme s partnerem, kdyz on se narodil 21.3.1976 v Mostě ve 23.45. Děkuju za odpověd.

odpověď:

Ascendent Vaší Nativity je 16st. Panny 36min.
Máte zřejmě období, kdy se zdráháte použít vrozenou, silnou intuici pro vlastní posouzení možností vztahu. Intuice se neztratila, jen je jakoby ve stínu toho všeho, co v současnosti vnímáte. Chtělo by to pořádný rozbor. LA (10.4.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, můj synovec se narodil minulý týden 2.4.2004 ve 22:00. V jakém je ascedentu? Děkuji Saša Kapalová

Odpověď:

Dobrý den. Pro výpočet hlavních os horoskopu je třeba znát kromě data a času i místo narození. Pokud místo nechcete zveřejnit, pošlete mi ho stejně jako dotaz, nechám spočítat a napíšu sem jenom Ascendent. Také obráceně, můžu Vám sem dát celý horoskop synovcova narození, budete-li chtít. LA (8.4.04)


dotaz:
Dobrý den, prosím Vás o zjistění mého ascedentu. Narodil jsem se 27.6.1979 v 15:00 v Liberci.
Mockrát děkuji
Filip Šourek

odpověď:
Dobrý den, v roce 1979 byl na našem území letní čas. Pokud jste se narodil v 15:00 letního času, je AS Vaší Nativity na 24st. Váhy 56min. Obrázek horoskopu máte nahoře. LA


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Dobrý den, mám neposednou duši – poměrně často se stěhuji za prací, co 3-4 roky střídám partnery. Ráda bych na sobě pracovala, aby tohle moje žití vedlo k něčemu hodnotnému. Ničeho nelituji, rozhoduji se intuitivně, mnohdy nelogicky i pro mne samotnou. Dokážete-li z mých „parametrů“ říci, který aspekt z těch, které mi byly naděleny, bych měla posilovat, budu moc vděčna za zprávičku . V Jihlavě 18.12.1974 v 1.40 střeoevropského času.

odpověď:
Dobrý den,
Na obrázku vidíte vztah mezi transsolární revolucí pro tento Váš rok a sekundárními direkcemi pro stejné období. Vztahy mezi prvky obou horoskopů ukazují, že nastal vhodný čas pro nalezení a důsledné nastoupení cesty za pevným řádem každodenního života. Je zřejmě třeba přestat spoléhat jen na intuici, přestože se zdá být dobrým rádcem (pokud se chcete vědomě rozvíjet, ne „jen“ užívat života). Možná se teď všechno ve Vašem životě jakoby násobí, ale sebe uvidíte jen za cenu zjednodušení a kázně.
Posílám Vám Sabiánský symbol, symbol, který podle mého názoru k Vám patří a mohl by Vás právě teď inspirovat:

FÁZE 310 ( Vodnář 10):ČLOVĚK, KTERÝ PO URČITOU DOBU ZTĚLESŇOVAL IDEÁL, JE NUCEN SI UVĚDOMIT, ŽE ON SÁM TÍM IDEÁLEM NENÍ.
KM:Nutnost přistupovat k lidským bytostem jako k osobám, ne jako k plátnům, na která promítáme své sny a ideály.
Zde nacházíme konečnou proklamaci vztahu mezi mentálně-duchovní vizí a živoucí realitou, mezi lidmi a ideály, které se zdají ztělesňovat, mezi image velkého milence a potřebou lásky - lásky, kterou svou přítomností vzbudil. “Star” na filmovém plátně vlastně není člověk. Popularita “star” mizí, člověk zůstává. Co vlastně ta epizoda popularity pro člověka udělala? Toto je otázka, která se hodí k nejrůznějším příležitostem.
Pátý symbol 62. sekvence - základní téma: osoba versus archetyp. Může to znamenat kritickou potřebu VLASTNÍHO PŘEHODNOCENÍ.
LA(23.3.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:

Vazena pani astrolozko, po dlouhe uvaze si dovoluji vam polozit malou otazku.Narodila jsem se 23.unora 1970 v 5h33min v Karvine a jsem nesmirne pritahovana vsim, co se tyka astrologie.Mohla byste mi prosim napsat, zda bych se timto oborem mohla a mela zabyvat v budoucnu daleho hloubeji nez doposud? Dekuji vam vrele JANA

odpověď:
Vážená paní Jano, domnívám se, že Vás velmi zajímají mezilidské vztahy. Domnívám se, že v sobě máte potřebu a schopnost „otevírat lidem oči“ – dobré pro astrologii. Domnívám se, že máte větší možnost lidmi manipulovat než je běžné – nebezpečné, obrátilo by se to nakonec vždy proti Vám. Doporučuji Vám řádné studium astrologie ve spojení s etikou, doporučuji Vám školu Pavla Turnovského (http://www.stand.cz/astrologie/ceska/inzeraty/kurz/kurz.htm). Přeju nám dobrou novou astroložku. LA (4.3.04)

strana 399-390 | 389-380 | 379-370 | 369-360 | 359-350 | 349-340 | 339-330 | 329-320 | 319-310 | 309-300 | 299-290 | 289-280 | 279-270 | 269-260 | 259-250 | 249-240 | 239-230 | 229-220 | 219-210 | 209-200 | 199-190 | 189-180 | 179-170 | 169-160 | 159-150 | 149-140 | 139-130 | 129-120 | 119-110 | 109-100 | 99-90 | 89-80 | 79-70 | 69-60 | 59-50 | 49-40 | 39-30 | 29-20 | 19 | 18 | 17 | 16 | 15 | 14 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9-0 | Archiv

Novější dotazy  |  Starší dotazy 

Zpět  Přihlašte se  Registrujte se 

Astroložka

Propagujte i svojí stránku