Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné soužití mezi žena Simona 15.5.1969, narozena v 15.30 a muž Josef 3.2.1979 nar.4.30.
Mnohokrát děkuji

odpověď: všechno je možné.
P.S. spousta horka i chladu, pocity osudovosti - proč ne. LA (8.2.05)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: dobry den, narodila jsem se 16.12.1980 a v soucasne dobe (pravdepodobne delsi dobe) bude prechazet tranzitujici Pluto pres moje nativni Slunce, a vlastne i pres hrot VII. domu. Velmi me zajima, co, podle Vas, mohu ocekavat.
Dekuji.

odpověď: ti druzí, vztahy k nim a s nimi: zúročí se všechno dobré, zúročí se chyby, zúročí se, jaké povinnosti jste na sebe vzala, důsledky Vašeho osobního projevu – co mohlo být Vaší hrou, může se jevit jako vážná věc.
Řídila jste se doposud asi hlavně citem, uvidíte, jestli to je dostačující.
Můžete očekávat důkladný rozbor včetně předjímání – pokud přijdete na konzultaci :-) LA (3.2.05)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: dobry den, ráda bych se zeptala, jak byste interpretovala neaspektovanou Venuši ve dvanáctém domě a Merkura v konjukci k Saturnu, taktéž ve dvanáctém domě, blízko ascendentu. Mockrát děkuji

odpověď: tak jak píšete, byla by ve 12. domě nejprve Venuše, pak Merkur, pak Saturn. Zároveň by Saturn byl poslední planetou přes kterou přejde AS před narozením – má tedy nejblíž k základní orientaci a hledání sebe sama (v prvním domě):
Závěr každého nového cyklu zkušeností a rozvoje v tomto horoskopu nabíhá přirozeně laskavým způsobem (VE), se snahou o lehkost (ME). Přesto chyby pravidelně vycházejí najevo a je třeba se vyrovnat s jejich důsledky (SA). (2.2.05 ) LA


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: dobrý den, amatérsky se zajímám o astrologii a snažím se pochopit některé závislosti. Nevmám ale dostatečnou praxi při posuzování a výkladu některých aspektů. Prosím proto o váš názor na konfigurace v radixu 13.02.1952 21:00 Jihlava. Jedná se o velký kvadrant (kříž) když tam chybí jedna opozice? Obsahuje r. mystický obdélník? Jak by se tyto konfigurace daly vysvětlit?
Vladimír Abrahám
P.S. kde je možné se v tomto oboru vzdělat?
Děkuji za případnou odpověď

odpověď: pro hlavní aspekty používám orbisy: konjunkce/opozice 10, trigon 8, kvadratura 6, sextil 4st.
Velká kvadratura ani mystický obdélník v horoskopu není.
Je tam volná T-kvadrutura SA,JU/UR, kde Uran je možností úniku ze sebepozorování a porovnávání sebe sama s druhými, je možností realizace vlastních nápadů, a tím rozšíření vlastních možností – toho, co je k dispozici (ME/5. Bikvintil UR , MA 2. Placidův dům – Trigon UR). LA (13.1.05)
Můžete se učit u mě (200 Kč/hod.) nebo u Pavla Turnovského - v nejlepší astrologické škole u nás:
http://www.astrologie.cz/inzeraty/kurz/kurz.htm


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Krásný den přeji, ráda bych se dozvěděla, zda by mohl dobře funguvat partnerský vztah mezi :
1.partner : 17.10.1980, čas : 20:40h, Ostrava (žena)
2.partner : 5.2.1972, čas : nevím, Ostrava (muž)
a především jaké jsou možné, již předvídatelné neshody mezi těmito partnery. Na co si dát především pozor, atd...
Předem mnohokrát děkuji a jsem s pozdravem :-)

odpověď: jako vždycky – optimální by byl celostní rozbor, osobní konzultace, pokud se domníváte, že Vám astrologie může pomoci.
Vztah Vás dvou je výzvou naučit se žít vztah, ani jeden nemáte v tomhle ohledu výrazné astrologické „předznamenání“. Váš vrozený citový přístup ke všemu v životě se postupně, vždy v průběhu roku, přesouvá k intuici (asi 2 měs.), rozumu (asi 4 měs.) a vnímání (asi 2 měs.), aby pak znovu byl na prvním místě cit (asi 4 měsíce). Projdete-li vzpomínkami, zhodnotíte-li zpětně dřívější události a vlastní prožívání, najdete zřejmě (v jednotlivých obdobích) shodu v přístupu a sama dokážete odvodit, k čemu kdy inklinujete. Pro každého Vašeho partnera bude náročné se s Vašimi změnami vyrovnávat, pokud Vy sama se nebudete snažit o rovnováhu v sobě. Tento muž má v životě jakoby větší svobodu – může Vás inspirovat ke změnám, které by Vás jinak ani nenapadly, přesto mohou být dobré. Tím nechci říct, že jsou Vám změny cizí, jen jsou asi dost monotematické. LA (11.1.05)
P.S. Teď u Vás zřejmě vrcholí období spíše intuitivního přístupu k životu a tomu, co přínáší, a začne se přechylovat do pravidelného „období rozumu“.


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zde také poskytujete kompletní astrologický rozbor osobnosti podle data,hodiny a místa narození. Chtěla bych to objednat pro svého přítele.
Děkuji

odpověď: ano. Cena je stejná jako pro osobní konzultaci 1500,- korun – přitom na písemné vypracování spotřebuji mnohem víc času než při osobní konzultaci a výpovědní hodnota je podstatně nižší (k Nativitě lze použít i rozvíjející horoskopy, ale tady bez možnosti konzultace nad dosavadním životem, proto lze popsat vždy jen potenciál okamžiků i období bez ohledu na to, jak člověk žil doposud, co rozvíjel, kde naopak při stále nových příležitostech jen opakoval chyby, apod.). Domnívám se, že je mnohem užitečnější, přijít na konzultaci. (Ostatně každou konzultaci lze nahrát na kazetu…) LA (10.1.05)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz:
Dobrý den paní Axmanová, prosím Vás o předpověď pro svoji dceru.
Narodila se 28.2.1970 ve 4,30 hod. Již dva roky se pokouší otěhotnět, ale bohužel se to nedaří. Ona i její manžel jsou zdravotně v pořádku.
Podaří se to a kdy.
Děkuji

odpověď: Vážená paní, kdyby maminka vzala starosti s mým otěhotněním na svá bedra, nebyla bych ráda. Vaše dcera, pokud bude chtít, jistě přijde sama. Nemějte mi takovou odpověď za zlé. Přeju dobrý den. LA (9.1.05)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Dobrý den,narodila jsem se 17.1.1970 v 9:10hodin.
Zajímalo by mě jak se bude vyvíjet vztah s mým přítelem,kterého znám necelých 6 let.Děkuji

odpověď: k rozboru, který ale patří konzultaci nad vašimi horoskopy, chybí data Vašeho přítele. Obecně mohu říci, že vstupujete do období, kdy si asi sama více uvědomujete, že o vztah je třeba pečovat. LA (9.1.2005)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: Dobrý den paní Axmanová, narodila jsem se 28.4.1980 v 16.45 v …. Nedávno jsem ukončila 4letý vztah. Tak by mě zajímalo jak se bude dál vyvíjet můj milostný život. Děkuji

odpověď: Už dlouho jsem na astrolozku nic nepsala, teď snad malý dárek – ať je k dobrému.

Horoskop pro rozvoj osobnosti jedince čtěme nejprve přes obsazení hemisfér – AS/DS – horní a dolní h., IC/MC – východní a západní h. Tyto dvě základní osy dělí horoskop na 4 kvadranty.

1) mírná převaha planet v horní hemisféře Nativity – předpoklad pro získávání zkušeností spíše „na očích všech“, bez cílené přípravy (ale mnoho už přece bylo popsáno, řečeno, prožito, vyzkoušeno před Vámi a je připraveno „k přečtení“).
2) 7 planet ve východní hemisféře dává přednost vlastnímu působení na druhé – tady je třeba učit se naslouchat i druhým – nejen sobě.
3) 1. kvadrant: intuice rozvíjená postupně, v průběhu života.
4) 2. kvadrant je prázdný – Luna v sekundárních direkcích tudy procházela mezi 8. – 18. rokem života: vzpomínky na prožívání a události tohoto období mohou pomoci při hledání hodnot utvářených z hloubky citu. (Jedná se o potenciál – nyní asi procházíte poměrně krátkým, ale výrazným obdobím změn – svým chováním je asi přivoláváte sama.)
5) 3. kvadrant – vnímání nabídky zvenku – možností s kým a jak jít dál – tady se zřejmě snadno orientujete. (teď ale jakoby se nenabízelo nic…pro Vás asi matoucí)
6) 4. kvadrant – hodnocení a rozumové pojetí je pro Vaše vědomé jednání zřejmě významné.

Nechybí zastoupení žádného živlu, modu ani typu domů.

Postavení Merkuru a Venuše vzhledem ke Slunci a Ascendentu dává přednost citovému zaujetí nebo odmítnutí. Pak následuje přímý prožitek, který bývá teprve dodatečně zpracován rozumem. (Dosavadní životní zkušenosti Vám mohou být poučením – když teď Vás kromě citu i rozum předchází - za ně se schovávate)

V horoskopu je několik planetárních konfigurací:
1) Velký ohnivý trigon – vrozená schopnost začlenit vztahy k blízkému okolí do širšího rámce společnosti (průběh života asi ukazuje, že to není až taková samozřejmost)
2) Mystický obdélník – při jeho zvládnutí máte možnost v mnoha ohledech vidět pravdivý obraz v zrcadle, nelhat sama sobě, podle toho pak správně a produktivně jednat.
3) T – kvadratura – permanentní pocit, že to, co bylo, mělo větší význam než to, čeho chcete dosáhnout, možná svádí k setrvání u představy, k zábranám dotáhnout věci do konce. Domnívám se ale, že dnes už můžete sama, na vlastních příkladech vidět, že ani to není předpoklad pro bezstarostný život.

Domy horoskopu

1. dům a LUNA v konjunkci s Plutem v něm - sebe sama vnímáte přes společnost a její potřeby, sobeckost je Vám cizí.
2. nemáte potřebu vlastnit, spíše stále zohledňovat co a jak je třeba a podle toho prostředky přerozdělovat – spousta nápadů.
3. dům začíná přesně mezi Vaším Sluncem a Venuší – co z minulosti a kdo z Vašich blízkých Vás osloví tvůrčím způsobem, to dokážete rozvinout. Jindy to ale mohou být iluze a nesprávné hodnocení, čehož důsledky Vás i jiné ochuzují.
4. dům je spojen s autoritou, řádem a pravidly Vašeho zázemí - rodiny, které se máte postupně naučit sama lépe vytvářet a neopakovat chyby dříve narozených.
5. celkem bezstarostný projev s citovým zabarvením – dělám si co chci, pak možná pláču.
6. máte-li pocit, že je čemu se obětovat, uděláte to ráda.
7. je Vám vlastní inspirovat druhé svými postřehy, rychlým úsudkem. Rychlá reakce na nové lidi – možná příliš rychlá, někdy zbytečně se cítíte být součástí problémů druhých a pletete se, kam nemáte.
8. dům a SLUNCE v něm klade důraz a nároky na vytvoření nadstavby obyčejnému životu, je spojen s pocitem důležitosti toho, co ze mne vypadne…
9. dům hlubšího poznání a přátelství je „Váš“: cokoliv dobře znám a mám s kým sdílet, je moje (někdy je ale daleko do hloubky a blízko k povrchnosti)
10. pracovat a „plodit“ pro společnost máte asi za normální součást života.
11. dům – předvést společnosti svoje kvality, blýsknout se fantazií a bonmoty – jak snadné. Přitom je ale důležité správně volit, protože Váš projev dokáže druhé ovlivnit.
12. dům – k čemu to všechno bylo, co s tím, když jiní jsou lepší, opravdovější – pocit, který často vede k nedotažení, k zábranám nabídnout se skutečnému posouzení a oprávněné kritice.

Nechybí Vám smysl pro humor a nadsázku. To je skvělé.
Nepíšu, jak bude vypadat Váš milostný život, zapsala jsem základní čtení Vaší Nativity, ze kterého podle mého názoru hodně vyplývá. To ale není korektní rozbor, protože ten se zakládá na spolupráci a dialogu.
Ještě poznámka: ve Vašem horoskopu je jakoby uložen tvar trychtýř – tady prázdný. Říká, že během života se právě Vy máte stát dobrým příkladem pro druhé, být taková, aby se druzí od Vás chtěli učit – učit se sama, aby bylo co předat.
Můžete přijít na konzultaci přímo k Vašemu dotazu, kterou nebudete mít levnější než jiní. Přeju Vám krásný Vánoční čas. (LA 27.12.04)


wwwnick, 17.9.2007 +
dotaz: dobry den pani Axmannova, zaujala mne Vase on-line poradna a tak bych Vas rada pozadala o radu.
narodila jsem se 18.6. 1979 kolem 8 30 rano v Rychnove nad Kneznou. V soucasnosti ziji v USA, ovsem planuji se vratit do CR kolem cervna 2005. Chtela bych se zeptat, jake jsou me vyhlidky na ziskani zajimave a dobre placene prace v Praze, pripadne zda se v mem horoskopu nevyskytuje neco o nakupu nemovitosti v Praze nekdy kolem te doby. Zodpovezenim tohoto dotazu byste mi moc pomohla. Predem dekuji a preji krasny den,
s pozdravem,Ida

odpověď: Vaši Nativitu by bylo třeba relokovat do USA (město), protože na příští rok si „zaděláváte“ tam. Horoskop pro Rychnov říká, že se Vám letos asi daří – příští rok bych nechala finance stranou, resp. pokud investice, pak přesně cílené, bez chyb. Chtělo by to rozbor, na který tu není prostor. LA (9.11.04)

strana 399-390 | 389-380 | 379-370 | 369-360 | 359-350 | 349-340 | 339-330 | 329-320 | 319-310 | 309-300 | 299-290 | 289-280 | 279-270 | 269-260 | 259-250 | 249-240 | 239-230 | 229-220 | 219-210 | 209-200 | 199-190 | 189-180 | 179-170 | 169-160 | 159-150 | 149-140 | 139-130 | 129-120 | 119-110 | 109-100 | 99-90 | 89-80 | 79-70 | 69-60 | 59-50 | 49-40 | 39-30 | 29-20 | 19-10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | Archiv

Novější dotazy  |  Starší dotazy 

Zpět  Přihlašte se  Registrujte se 

Astroložka

Propagujte i svojí stránku